Anadolujet: Ankara-Londra Seferleri Başladı!

20.07.2023 - 11:22:29

Anadolujet: Ankara-Londra seferlerinin başladığını sizlerle hızlıca paylaşmak istedik,

AnadoluJet, Ankara'dan Londra'ya yeni seferlere başladı. Artık Ankaralılar, direkt uçuşlarla Londra'nın güzelliklerini keşfetmek için daha kolay ve hızlı bir seçeneğe sahip olacak. Başkent Ankara'dan dünyanın önemli metropollerinden Londra'ya yapılan bu yeni seferler, seyahat edenlere rahat ve konforlu bir yolculuk imkanı sunuyor. Yüksek standartlara sahip uçak filosu ve profesyonel hizmetleriyle AnadoluJet, yolculara güvenli ve keyifli bir seyahat deneyimi sunuyor. AnadoluJet'in Ankara-Londra seferleri, seyahat edenler için unutulmaz anılarla dolu bir macera vaat ediyor.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Londra Stansted Havalimanı arasında karşılıklı gerçekleşecek uçuşlar, haftanın 3 günü (çarşamba, cuma ve pazar) icra edilecek.

Açıklamada yeni hat açılışı hakkında görüşlerine yer verilen THY Genel Müdür Yardımcısı Kerem Sarp, şunları kaydetti:

"Bugün başlattığımız Ankara-Londra seferleriyle iki ülke arasında yeni bir hava köprüsü kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Genişleyen uçuş ağımız ve uygun fiyat politikamızla misafirlerimizin beklentilerini AnadoluJet ayrıcalığıyla karşılamak için gayretle çalışıyoruz. Bu gayreti de başarılarımızla taçlandırmaya devam edeceğimize inancım tam." (AA)

BİZE ULAŞIN

Anadolujet: Ankara-Londra Seferleri Başladı! hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın