Etihad: Newyork Uçuşlarımız Artıyor!

26.08.2022 - 07:26:22

15 Kasım'dan itibaren, John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı'na (JFK) haftada toplam 7 aktarmasız hizmet sağlayan Abu Dabi – New York rotamıza haftalık dört uçuş daha ekleyerek uçuş sayısı haftada 11 frekansa çıkacak.

Yeni uçuşlar Boeing 787-9 Dreamliner ile gerçekleştirilecek olup, mevcut günlük hizmetler yeni Airbus A350 uçağımızla devam edecektir. Bu uçaklar, önceki nesil çift koridorlu uçaklara göre önemli ölçüde daha az yakıt yakma ve CO2 emisyonu ile dünyanın en verimli uçaklarından ikisidir. Frekans artışı mükemmel zamanlaması ile yolculara Abu Dabi ve New York arasında daha fazla seçenek ve esneklik sağlayacak ve 17-20 Kasım 2022 tarihleri arasında Abu Dabi'deki Yas Adası'nda gerçekleşecek Formula 1 Etihad Airways Abu Dabi Grand Prix'sine ulaşmak için de avantaj sağlayacak.

Küresel uçuş ağımıza daha fazla erişim
Yolcular ayrıca New York ve Etihad'ın özellikle Orta Doğu, Hint Alt Kıtası ve Güneydoğu Asya'daki 70 varış noktasından oluşan küresel ağı arasındaki kapsamlı erişimin yanı sıra New York'un ötesinde, Etihad'ın ortak uçuş ortağı — ve New York'un Havayolu® — JetBlue ile Amerika'daki 46 varış noktasına çift yönlü bağlantılardan yararlanacak.

ABD’ye giriş islemlerini Abu Dabi’deki ABD gümrüğünden tamamlayın
ABD'ye seyahat eden Etihad yolcuları, Orta Doğu'daki tek ABD Gümrük ve Sınır Koruma tesisi olan ABD ön gümrükleme tesisimizden yararlanabilecekler. Bu, Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı yolcuların uçağa binmeden önce Abu Dabi'deki tüm göçmenlik, gümrük ve tarım teftişlerini işlemelerini sağlar ve ABD'ye vardıklarında göçmenlik ve kuyruklardan kaçınır.

Premium koltuk kapasitesi ikiye katlanıyor
New York-JFK'ye haftada 11 uçuş ve Chicago ve Washington'a günlük servislerle Etihad, bu kış Abu Dabi ile Amerika Birleşik Devletleri arasında haftalık toplam 25 sefer ve bir 2021 kış dönemine göre %50'den fazla premium koltuk sunacak.

15 Kasım 2022 itibariyle Abu Dhabi – New York uçuş tarifesi:

Tüm seyahat planlarınız ve detaylı bilgi için bizi 0212 334 2600 numaralı hattan arayabilirsiniz.

 
BİZE ULAŞIN

Etihad: Newyork Uçuşlarımız Artıyor! hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın