Diğer Kurumsal Hizmetler

Diğer Kurumsal Hizmetler

Seyahat harcama hacmi ve politikalarına uygun hizmet yöntemi yapıyoruz. Sosyal aktiviteler ve seyahatlerle ilgili her türlü rezervasyon ve biletlemelerinizi, vize koordinasyonunuzu, organizasyon ihtiyaçlarınızı gerçekleştiriyoruz. Kurumsal seyahat politikalarınızın oluşturulmasına danışmanlık yapıyor, şirketinize uygun tedarikçilerle çalışmanızı sağlıyoruz.

REZERVASYON HİZMETLERİ

IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletleri bizde! Kullandığımız rezervasyon sistemleri sayesinde internet üzerinden istediğiniz yere uçmanız ve yolculuğa dair temel ihtiyaçlarınızı rezerve etmeniz mümkün. İstanbul’daki iki noktaya ek olarak Ankara ve Adana’daki ofislerimizle sizleri istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Yolculuğa başlamadan önce, 150.000 otel seçeneği arasından istediğinizi seçip yer ayırtabiliyor; seçkin firmalardan araba kiralayabiliyorsunuz. Tüm bunların en kolay yolu Viking Turizm.

VİZE HİZMETLERİ

Vize koordinasyonunuzu seyahatinizle birlikte koordine ediyoruz. Akredite olduğumuz tüm elçilik ve konsolosluklarda mümkün ise işlemleri sizin adınıza yürütüyor veya evrakınızı hazırlıyoruz. Bunu yaparken paylaştığınız bilgilerin gizliliği ve güvenliğine dikkat ediyor, tüm işlemleri kamera görüntüleri dahil kayıt altına alıyoruz. Viking Turizm’deki departmanlardan biri de Vize Departmanı. Bu bölümde çalışan arkadaşlarımız, bütün konsolosluklarda kurumumuzun güvenilirliğini sağlayarak ulaştılar uzmanlıklarına. Bu uzmanlar grubunuz için gereken bütün vizeleri kolaylıkla almanız için varlar.

24 SAAT HİZMET

Yanınızda olmaya söz verdiğimize göre bunu aralıksız olarak yapmalıyız. Yurt içinde size vereceğimiz özel cep telefonu numaralarını tuşlayacaksınız ve herhangi bir saatte gereksinimlerinize karşılık alacaksınız.

IMPLANT OFİSLER

Yıllık bilet cirosu belirli miktarı aşan müşterilerimizin iş yeri bünyesinde ofisler açarak hizmetimizi bir üst kademeye taşıyoruz. Bu durum, harcamalarınızı ve seyahat planlarınızı ayarlarken kurumunuza uygun çözümler oluşturmanızı sağlıyor.

BİZE ULAŞIN

Diğer Kurumsal Hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın