Şirket Profilimiz

Hakkımızda

Viking Turizm Türkiye’nin önde gelen Kurumsal Seyahat Yönetimi şirketidir. 1984 yılında kurulan şirket yaklaşık 40 yıllık kurumsal seyahat deneyimine sahiptir. Viking, aşırı talepçi ve zorlu iş dünyasında, daima yenilikçi tutumu ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmakla gurur duymaktadır.

IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletlerini, Sabre rezervasyon sistemi ile online olarak, en son koltuk bazında yer ayırıp taleplerinizi anında karşılamaktayız. Dünya çapında 150,000’i aşkın otele ve belli başlı araba kiralama şirketlerine anında rezervasyon hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerine değer yaratma esası üzerine kurulu anlayışıyla, Kurumsal Seyahat Yönetimi, Danışmanlık, Toplantı ve Organizasyon Yönetimi, Spor Turizmi ve Bütçe Yönetimi konularda kişiye özel hizmetler üretmekteyiz.

Kardeş Kuruluşlarımız

Viking Cargo Ltd.

1996 yılında faaliyete geçen Viking Cargo, her türlü deniz ve hava kargo taşımacılığının yanısıra özellikle yurtdışı kargo charter seferleri ile müşterilerimize avantajlı fiyatlar ile profesyonel hizmet vermektedir.

Viking Cargo IATA lisanslı bir hava kargo acentası olup, tüm dünyayı kuruluşunuzun kapısına getirmektedir. Dünya çapında 258 varış noktasına ulaşan uluslararası bağımsız kargo acentaları ağı sayesinde Türkiye’den her tür ihraç malı herhangi bir uluslararsı havaalanına ve varış ülkesindeki yerel son noktada kapıya teslim edilebilmektedir.

Her tür taşımacılık ve dokümantasyon konusunda yüksek düzeyde eğitimli ve tecrübeli kardomuz, tüm ihracat sorularınızı cevaplamada tüm yeteneklerini sizin için kullanmaktan zevk duyacaktır. Ayrıca, ulusalarası ağımız sayesinde alıcı ödemeli taşıma da yapılabilmektedir.

www.vikingcargo.com.tr

https://www.instagram.com/vikingcargo/

Sonfiyat.com

2000 yılında faaliyete geçen Sonfiyat.com, Türkiye’nin ilk uçak bileti satışı yapılabilen online seyahat acentasıdır. Sonfiyat.com ile internette tüm havayollarının en uygun uçak biletlerini on-line olarak kredi kartı kullanılarak satın alınabilmektedir. Bunun yanısıra, tarifeli uçuş yapan IATA üyesi havayollarının uçaklarının boş kalan koltuklarını son dakikada satışa sunduğu indirimli biletleri ve özel Internet promosyon fiyatlı biletleri de Sonfiyat.com sitesinde satılmaktadır. Sonfiyat sitesinde uçak biletlerinin yanısıra otel ve araç kiralama rezervasyonları da yapılmaktatır. Sonfiyat’ta tüm bunların yanısıra kullanıcıların çok yararlanacakları bir Vize bölümü de bulunmaktadır. Sitenin vize bölümünde ükemizdeki yabancı elçilik ve konsoloslukların adres bilgileri, çalışma saatleri ve vize almak için gerekli evraklar hakkında bilgiler bulunmaktadır. Kullanıcıların Sonfiyat sitesinden kredi kartları ile güvenli bir şekilde alışveriş edebilmeleri için en yeni güvenlik yazılım ve donanımları kullanılmıştır. Siteden kredi kartı ile satın alınan uçak biletleri, kullanıcıların tercihine göre ya adreslerine gönderilmekte ya da havaalanında teslim edilmektedir. Sonfiyat sitesine, www.sonfiyat.comadresinden ulaşılabilir.

AiRep Havacılık A.Ş.

APG Havacılık CruiseRep

1992 yılında havayolu temsilciliği yapmak amacıyla kurulan AiRep, 1992’den günümüze kadar geçen zaman içerisinde sektörün önde gelen havayollarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Airep ayrıca bir çok havayolunun APG-IBCS üyeliği aracılığı ile BSP işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yakın bir gelecekte varolan temsilciliklerine yeni havayollarını katmayı planlayan AiRep, havayolu temsilciliği konusunda Türkiye’deki en deneyimli firmadır.

www.airep.com

BİZE ULAŞIN

Şirket Profilimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın