Yurtdışı Teşvik & Bayi Gezileri

Yurtdışı Teşvik & Bayi Gezileri

Günümüzde pandemi etkisinin izin verdiği ölçüde dünyanın istediğiniz noktasında satış, motivasyon ya da bayi gezileri düzenleyebilir, çalışanlarınızın performanslarını ve iş akışınızı eğlenceli bir yolla geliştirebiliriz.

Yurtdışı Teşvik & Bayi Gezileri

Günümüzde aynı kategorideki ürünlerde kalite ve özellik açısından benzerlikler bulunuyor. Satışları arttırmak sadece ürünün özellikleri ile değil aynı zamanda o ürünü satan kişinin ürüne hakimiyeti ve motivasyonuyla da ilişkili.

Bu bilinen gerçekten yola çıkarak;

Satış ekiplerini hem eğitip hem de motive etmenin en sağlıklı yöntemi teşvik ve bayi gezileri. Bu tür geziler sayesinde müşteri memnuniyetindeki artışın ciddi oranda satışlara da yansıdığını gözlemliyoruz.

Bu artışı sağlamayı arzu ettiğinizde;

Deneyimli kadrosu ve bilgi birikimi ile dünyanın her köşesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar, Viking Turizm’i teşvik ve bayi gezilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren, sektöründe ilkleri gerçekleştiren, öncü bir çözüm ortağı durumuna getirdi.

Viking Turizm’in öncelikli amacı;

Hizmet kalitesinin misafirlerinin beklentisinin üzerinde olmasını sağlamak, belirlenmiş kalite standartlarını uygulamak, hizmet ve kalitesini istikrarlı kılıp hep ileriye götürmek.

Müşteri memnuniyeti en önemli felsefemiz!

Deneyimi ve geniş alt yapı yatırımlarıyla müşterilerine teknolojinin tüm imkanlarını sunuyor. Bireysel ve kurumsal anlamda gelişen genç ve dinamik kadrosu ile misafirlerinin özelliklerine en uygun programı hazırlıyor ve organizasyon boyunca müşterilerinin ihtiyaçlarına anında yaratıcı cevaplar veriyor.

BİZE ULAŞIN

Teşvik & Bayi Gezileri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın