Yurtiçi Teşvik ve Bayi Gezileri

Yurtiçi Teşvik ve Bayi Gezileri

Türkiye’nin her noktasında kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik eğitim, satış, dönem toplantıları, teşvik ve bayi gezilerinizi düzenliyor, kurumsal kültür ve hedeflerinize uygun yaratıcı içerikler öneriyoruz.

Yurtiçi Teşvik ve Bayi Gezileri

Deneyimli kadrosu ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin her köşesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar, Viking Turizm’i teşvik ve bayi gezilerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına hizmet veren, sektöründe ilkleri gerçekleştiren, öncü bir çözüm ortağı durumuna getirdi.

Amacınız isterseniz bir dağın zirvesindeki enerji tesisini tanıtmak, isterseniz şehrin göbeğindeki beş yıldızlı bir otelde konferanslarınızı düzenlemek ve istediğiniz dilde simultane tercümesini yaptırmak ya da çalışanlarınızı bir piknikte buluşturup çoluk çocuk eğlendirmek olsun, her ortamda sizlerle birlikte olmaya hazırız.

Viking Turizm’in öncelikli amacı, hizmet kalitesinin misafirlerinin beklentisinin üzerinde olmasını sağlamak, belirlenmiş kalite standartlarını uygulamak, hizmet ve kalitesini istikrarlı kılıp hep ileriye götürmek. Viking Turizm; deneyimi, geniş alt yapı yatırımları ile teknolojinin tüm imkanlarını da müşterilerine sunarak bireysel ve kurumsal anlamda gelişen genç ve dinamik kadrosu ile misafirlerinin özelliklerine en uygun programı hazırlayarak organizasyon boyunca müşteri ihtiyaçlarına anında yaratıcı cevaplar veriyor. En önemli felsefemiz müşteri memnuniyeti!

BİZE ULAŞIN

Teşvik ve Bayi Gezileri hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın